Podczas etapu do Pajęczna obchodziliśmy bardzo wzruszające wydarzenie, a mianowicie Mszę św. prymicyjną neoprezbiterów ks. Adriana Nowickiego oraz ks. Mateusza Brzezińskiego w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Kiełczygłowie. Na zakończenie Mszy św. neoprezbiterzy udzielili pielgrzymom wszystkich grup specjalnego błogosławieństwa prymicyjnego.
Etap zakończył Apel Jasnogórski w kościele Wniebowzięcia NMP w Pajęcznie, który miał wyjątkową oprawę. Na czas Apelu został odsłonięty słynący łaskami obraz N.M.P. Pajęczańskiej pochodzący z XVI w. Obraz ten otoczony jest szczególną czcią wiernych z Pajęczna.
[youtube_sc url=”https://youtu.be/WQ__63fXDF8″ theme=”light” fs=”1″]
[youtube_sc url=”https://youtu.be/G2qRECCGoxo” theme=”light” fs=”1″]
[youtube_sc url=”https://youtu.be/97sHnhCIvPM” theme=”light” fs=”1″]
[youtube_sc url=”https://youtu.be/KxWJXMqsmp0″ theme=”light” fs=”1″]





















